info@cupcake.com.ua

(044) 333 65 25
(067) 114 21 34

Залишити заявку

Що подарувати бабусі – торт від улюблених онуків

Коли наближається день народження бабусі виникає питання – що ж можна їй подарувати? Думка, що солодке люблять тільки діти давно спростована, тому сміливо можна розглядати варіант якогось частування. Якщо макаруни або печиво виглядає не завжди так святково як хотілося б, то торт бабусі точно сподобається! Яким він може бути – розглянемо в цій статті.

Можна не викручуватись і зробити класичний варіант з ягодами. Це і смачно, і красиво, і корисно – а всі ці три критерії зроблять торт для бабусі особливо приємним. Як вона завжди піклується про здоров’я своїх онуків і балує їх корисними смаколиками, так і вони можуть привітати її солодко і з користю.

торт з ягодами

фото з Pinterest

Також можна замовити напис на торт. Приємні побажання або просте привітання виглядає мило і майже традиційно. А якщо прикрасити торт ще й живими квітами, подарунок вийде краще букета.

торт на день народження

фото з Pinterest

Будь-якій людині буде приємно, якщо близькі пам’ятають про її захоплення та інтереси. Наприклад якщо бабуся любить класичну музику або й сама грає на якомусь музичному інструменті, це можна зобразити на торті. Прикрасьте частування зображенням клавіш або нотним станом – це виглядає стильно і нагадає про щось особливо улюблене.

торт музиканту

фото з Pinterest

Найлегше робити тематичні прикраси з мастики. На кожен Новий рік ви отримуєте в подарунок нову шапочку ручної роботи? Чому б не зобразити вязальную пряжу. Такий десерт виглядає особливо затишно і тепло.

торт для бабусі

фото з Pinterest

Бабусі завжди чомусь вчать своїх дітей, а потім онуків. Частенько це господарські або творчі вміння. Наприклад те ж вишивання. Красиво буде виглядати «вишитий» з крему або мастики малюнок.

торт вишиванка

фото з Pinterest

Якщо ви вирішили обійтися без мастики – крем її відмінно замінить. Тим більше, що з нього можна робити стільки всього! Огорніть подарунок різнобарвною квітковою ковдрою з крему. Такий варіант декору сподобається як іменинниці, так і гостям.

торт з квітами

фото з Pinterest

Якщо бабуся може похвалитися відмінним почуттям гумору і легким ставленням до життя, можна подарувати торт з кумедними написами або з різними фігурками, які піднімуть настрій. Чому б не нагадати, що навіть 80 років – не так багато, якщо ти молодий душею.

торт на 80 років

фото з Pinterest

Говорячи про круглі дати, хочеться подарувати щось особливе. Наприклад на ювілей можна замовити золоте покриття, адже це дійсно золотий час. Елегантний вік спонукає до таких же елегантних подарунків.

торт із золотом

фото з Pinterest

Декор подарунка можна зробити з пряниками. Чому б не зобразити вік, наприклад 70 років, де кожна цифра – окремий пряник. Завжди в тему будуть квіти – їх можна зліпити з марципану, взяти справжні або намалювати, особливо якщо ви знаєте про улюблені квіти вашої бабусі.

торт на 70 років

фото з Pinterest

Часто в гостях у бабусь є купа всього смачного, наприклад варення або печиво до чаю. Чому б не прийти до неї в гості з тим же, але у вигляді прикрас на торті? Баночка малинового варення, кренделі та чашка чаю – оригінальний декор, який додасть настрою як іменинниці, так і вам.

торт для бабусі

фото з Pinterest

Не бійтеся фантазувати і творити щось нове і цікаве. Ви знаєте, що люблять ваші бабусі – подаруйте їм солодке свято як подяку за їх тепло і турботу. І нехай ніяка сивина не забирає їх сили і життєрадісність, якої вони нас вчать.

Коментарі закриті.

НЕ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВІДПОВІДЬ НА СВОЄ ЗАПИТАННЯ?
ПРОСТО НАПИШІТЬ СВОЇ КОНТАКТИ І МИ НАДАМО ВАМ ПРОФЕСІЙНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

ФОРМА ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ