info@cupcake.com.ua

(044) 360 19 22
(067) 114 21 34

Залишити заявку Залишити заявку

Що краще спекти вдома або замовити дитячий торт в кондитерській майстерні

_ MG_1592 Щороку батьки стикаються з важкою дилемою – замовити дитячі торти або спекти їх самостійно вдома до Дня народження. Ні для кого, не секрет, що набагато більше задоволення приносить спільне з дитиною приготування і випічка солодкого, але іноді часу на це просто не вистачає. Тому в цій статті розберемося, що ж краще і найголовніше безпечніше для дитини. Розглянемо переваги і недоліки покупки дитячих тортиків.

Купити дитячі торти в магазині – мабуть, найшвидший і легкий спосіб отримати насолоду до Дня народження дитини. Але справа в тому, що в цьому випадку Ви обмежені в рамках того асортименту, який буде запропонований магазином, і там Ви можете просто не знайти дитячі торти потрібної Вам форми, розміру і стилю. До того ж, Ви повинні бути гранично уважні до списку інгредієнтів такого тортика, так як дитина запросто може постраждати від барвників та інших харчових добавок. Обов’язково потрібно подивитися на термін придатності десерту, адже зазвичай дитячі торти з тривалим терміном придатності включають велику кількість шкідливих компонентів, які можуть викликати алергію у дитини.

Замовляючи дитячі торти в кондитерській майстерні, Ви можете повністю бути впевнені в списку інгредієнтів, адже Ви самі їх вибираєте. Коржі, крем і прикраси будуть зроблені точно такими, якими Ви їх замовили. Ви можете легко контролювати те, що йде в торт. Там не буде ніяких консервантів, і не буде надмірна кількість цукру.
Ви можете переконатися, що Ваша дитина отримає такий торт до Дня народження, який повністю відповідає її потребам.

[Total: 0   Average: 0/5]

Коментарі закриті.

НЕ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВІДПОВІДЬ НА СВОЄ ЗАПИТАННЯ?
ПРОСТО НАПИШІТЬ СВОЇ КОНТАКТИ І МИ НАДАМО ВАМ ПРОФЕСІЙНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

ФОРМА ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ