info@cupcake.com.ua

(044) 333 65 25
(067) 114 21 34

Залишити заявку

Підставка для торта стане чудовою прикрасою весільного десерту

весільний торт на підставціВесільний торт – одне з найяскравіших заключних заходів важливого для молодят торжества. Це чудове як по дизайну, так і за смаковими якостями творіння з різноманітними квітами, бантиками, намистинками та іншим декором, який підкреслює настрій і тематику торжества. Але був створений ще один важливий аксесуар для святкового частування – модернові чудові підставки для торта. Це незвичайне прикраса зможе прикувати погляди всіх запрошених до краси та індивідуальності весільного реквізиту.

Весільний торт на підставці – здавалося б, тут взагалі немає нічого особливого, адже даний аксесуар виконує досить тривіальну роль, він підтримує весільне частування. І, на жаль, багато молодят так до цього і відносяться, упускаючи важливі моменти і значення цієї деталі. Але ж весільний торт на підставці виглядає абсолютно по-іншому, так як підставка служить прекрасним декоративним елементом.

Немає жодного сумніву, що весільний торт буде головною прикрасою солодкого столу на торжестві. Але правильно підібрана підставка зможе створити ідеальний тандем з тортом, додаючи якусь витонченість святкового частування.

Якому матеріалу віддати перевагу?

Підставки під весільний торт можуть бути виготовлені з будь-якого матеріалу: метал, фарфор, харчовий пластик. Особливо популярним є останній, так як відрізняється більш низькою ціною і декоративним розмаїттям.

Сьогодні весільний торт на підставці можна придбати за індивідуальним замовленням. Підставка може бути самої різної форми, кольору і розміру. Проста, традиційна або незвичайна і забавна – вибір залежить тільки від Ваших індивідуальних переваг.

Коментарі закриті.

НЕ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВІДПОВІДЬ НА СВОЄ ЗАПИТАННЯ?
ПРОСТО НАПИШІТЬ СВОЇ КОНТАКТИ І МИ НАДАМО ВАМ ПРОФЕСІЙНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

ФОРМА ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ