info@cupcake.com.ua

(044) 360 19 22

(067) 114 21 34

Залишити заявку Залишити заявку

Новорічні торти

tasty cakeБагатьом подобається не тільки отримувати подарунки, а й презентувати їх іншим. Як же приємно напередодні Нового року ходити по магазинах і підбирати подарунки своїм рідним і близьким, щоб у новорічну ніч виконати їх маленьке заповітне бажання. І найкращою нагородою за ці старання є радість і здивування на обличчях близьких, коли вручаються подарунки. В цьому і є всі чари нового року.

Але перш ніж подарунки на новий рік будуть куплені, слід гарненько подумати, які кому вибрати, адже для когось важлива практичність, а для кого-то – оригінальність. Дізнатися про бажання чоловіка / дружини та дітей можна легко, так як вони знаходяться поруч, і варто тільки уважно поставитися до їх захоплень і мрій, а дітей можна просто попросити написати листа Діду Морозу. А як же бути з родичами, які перебувають на відстані, які подарунки на новий рік порадують їх?

Кращим подарунком для свята є оригінальний смачний торт . Цей солодкий десерт може мати різну тематику для близьких і друзів. Відповідними стануть тортики у вигляді ялинки, засніженого будиночка в лісі, символів року, Діда Мороза та Снігуроньки, Санта Клауса, ялинкових іграшок, ялинових шишок, сніговика, календаря, носка для подарунків і т. Д. Щоб сюрприз був дійсно несподіваним, вручити торт можна прямо під час бою курантів.

Коментарі закриті.

(044) 360 19 22  (067) 114 21 34

Підпишись на розсилку Cupcake Studio

НЕ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВІДПОВІДЬ НА СВОЄ ЗАПИТАННЯ?
ПРОСТО НАПИШІТЬ СВОЇ КОНТАКТИ І МИ НАДАМО ВАМ ПРОФЕСІЙНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

ФОРМА ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ