info@cupcake.com.ua

(044) 360 19 22

(067) 114 21 34

Залишити заявку Залишити заявку

Неймовірні весільні торти в стилі омбре – новий тренд цього сезону!

весільні торти в стилі омбреЯкщо Ви ще не вирішили, яким повинен бути Ваш весільний торт, і навіть у Вас немає думок на цей рахунок, пропонуємо звернути увагу на неймовірні весільні торти в стилі омбре – новий тренд цього сезону! Весільний торт, оформлений в такому стилі, виглядають дуже ефектно. Головна його особливість – плавний перехід одного кольору більш насиченого в інший – більш витончений і світлий. Величезна кількість прикладів Ви знайдете на сторінках каталогу кондитерської майстерні “Cupcake studio”.

Якщо апофеозом святкового дня стане весільний великий апетитний торт в стилі омбре – і не сумнівайтеся всі гості будуть просто в захваті! До того ж варіантів прикраси такого десерту величезна кількість, починаючи від розпису вручну і закінчуючи прикраси живими квітами.

Ніжні, вишукані і барвисті весільні торти в стилі омбре будь-якого кольору веселки зроблять для Вас умільці кондитерської майстерні “Cupcake studio”. До того ж наші майстри володіють новими техніками, завдяки яким солодкі витвори мистецтва стають більш яскравими і незвичайними.

Весільні торти в стилі омбре – прекрасне рішення для солодощі на весіллі молодят, які вважають за краще вишуканий і акуратний стиль, в той же час з додаванням яскравих фарб і незвичайного дизайну. Тут може бути використана найцікавіша гра фарб. При цьому вибір кольору для весільного частування не обмежується. Тут важливо тільки підібрати відтінки перевершує кольору і майстерно використовувати їх в оформленні торта. А це наші майстри вже точно вміють краще всіх.

Коментарі закриті.

(044) 360 19 22  (067) 114 21 34

Підпишись на розсилку Cupcake Studio

НЕ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВІДПОВІДЬ НА СВОЄ ЗАПИТАННЯ?
ПРОСТО НАПИШІТЬ СВОЇ КОНТАКТИ І МИ НАДАМО ВАМ ПРОФЕСІЙНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

ФОРМА ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ