info@cupcake.com.ua

(044) 360 19 22
(067) 114 21 34

Залишити заявку Залишити заявку

Неймовірні весільні торти в стилі омбре – новий тренд цього сезону!

весільні торти в стилі омбреЯкщо Ви ще не вирішили, яким повинен бути Ваш весільний торт, і навіть у Вас немає думок на цей рахунок, пропонуємо звернути увагу на неймовірні весільні торти в стилі омбре – новий тренд цього сезону! Весільний торт, оформлений в такому стилі, виглядають дуже ефектно. Головна його особливість – плавний перехід одного кольору більш насиченого в інший – більш витончений і світлий. Величезна кількість прикладів Ви знайдете на сторінках каталогу кондитерської майстерні “Cupcake studio”.

Якщо апофеозом святкового дня стане весільний великий апетитний торт в стилі омбре – і не сумнівайтеся всі гості будуть просто в захваті! До того ж варіантів прикраси такого десерту величезна кількість, починаючи від розпису вручну і закінчуючи прикраси живими квітами.

Ніжні, вишукані і барвисті весільні торти в стилі омбре будь-якого кольору веселки зроблять для Вас умільці кондитерської майстерні “Cupcake studio”. До того ж наші майстри володіють новими техніками, завдяки яким солодкі витвори мистецтва стають більш яскравими і незвичайними.

Весільні торти в стилі омбре – прекрасне рішення для солодощі на весіллі молодят, які вважають за краще вишуканий і акуратний стиль, в той же час з додаванням яскравих фарб і незвичайного дизайну. Тут може бути використана найцікавіша гра фарб. При цьому вибір кольору для весільного частування не обмежується. Тут важливо тільки підібрати відтінки перевершує кольору і майстерно використовувати їх в оформленні торта. А це наші майстри вже точно вміють краще всіх.

[Total: 0   Average: 0/5]

Коментарі закриті.

НЕ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВІДПОВІДЬ НА СВОЄ ЗАПИТАННЯ?
ПРОСТО НАПИШІТЬ СВОЇ КОНТАКТИ І МИ НАДАМО ВАМ ПРОФЕСІЙНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

ФОРМА ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ