info@cupcake.com.ua

(044) 360 19 22

(067) 114 21 34

Залишити заявку Залишити заявку

Найпопулярніший торт для сина: “Синій трактор” і його компанія

Заказать Торт Синий Трактор

джерело фото:Pinterest

Коли мами не знають, яке оформлення торта вибрати на день народження хлопчика, відразу говоримо: “Беріть” Синій трактор “- не пожалкуєте!”. І правда, цей торт б’є всі рекорди по популярності. Персонаж просто обожнюють діти від 1 до 6 років. На святкування другого Дня Народження – так взагалі краще варіанту не знайти.

Способи прикраси торта за мотивами мультфільму є такі:

 • обтяжка мастикою;
 • кремове покриття з топперами або пряниками;
 • фотодрук.

Ви вибираєте на свій смак, яку начинку і оформлення замовити.

Торт для хлопчика з трактором з мастики

Десерт всередині складається з бісквіту та крему, але зверху обтягнутий спеціальним їстівним цукровим покриттям. Торт, захищений мастикою, можна перевозити на великі відстані. Якщо святкуєте в передмісті Києва, то, навіть з урахуванням столичних заторів, десерт доїде без пошкоджень. Будьте готові, що він важче, ніж кремовий, хоча за розмірами може не відрізнятися від нього.

Тортик на День Народження з крему

Для його прикраси використовують крем на основі кондитерського сиру або шоколаду. Покриття дуже смачне, хоча при перевезенні вимагає більше акуратності. Зверху поливають глазур’ю з податком будь-якого кольору. Для декору застосовуються пряники, Топпери, безе. Кількість деталей залежить від побажань клієнта і розмірів торта. Чим більше поверхня, тим більше прикрас можна на ній розмістити.

Торт без мастики нічим не поступається ні за смаком, ні за зовнішнім виглядом мастичного. Відмінність в тому, що стиль оформлення – інший, і на цьому все.

Торт “Синій трактор” з фотодруком

На поверхні крему харчовий принтер створює будь-яке фото з мультфільму. Картинка виходить яскравою і повністю їстівною. До неї не потрібно додавати пряники і топпери, зате можна додатково купити капкейки і макаруни для оформлення Кенді-бару.

Як ще оформляють тортики з машинками?

На щастя, на “Синьому тракторі” мультфільми не закінчилися, і є ще багато класних декорів солодощів за мотивами мультиків.

Беріть на замітку ідеї для тортів з машинками:


   
 • “Вспиш і диво-машинки”,
 •  

 • “Робокар Полі”,
 •  

 • “вантажівку Лева”,
 •  

 • “Вруміз”.

Наші кондитери також роблять торти у вигляді машинок будь-яких моделей. Бісквітів надають форму авто, а потім обтягують мастикою. Кремовий варіант покриття можливий, але домогтися реалістичності з ним складно. Варіант підійде, якщо навіть дитина вже байдужий до мультсеріалів. Маленькі колекціонери іграшок і фанати певної марки автомобілів оцінять такий торт.

Коментарі закриті.

(044) 360 19 22  (067) 114 21 34

Підпишись на розсилку Cupcake Studio

НЕ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВІДПОВІДЬ НА СВОЄ ЗАПИТАННЯ?
ПРОСТО НАПИШІТЬ СВОЇ КОНТАКТИ І МИ НАДАМО ВАМ ПРОФЕСІЙНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

ФОРМА ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ