info@cupcake.com.ua

(044) 360 19 22
(067) 114 21 34

Залишити заявку Залишити заявку

Найпопулярніший торт для сина: “Синій трактор” і його компанія

Заказать Торт Синий Трактор

джерело фото:Pinterest

Коли мами не знають, яке оформлення торта вибрати на день народження хлопчика, відразу говоримо: “Беріть” Синій трактор “- не пожалкуєте!”. І правда, цей торт б’є всі рекорди по популярності. Персонаж просто обожнюють діти від 1 до 6 років. На святкування другого Дня Народження – так взагалі краще варіанту не знайти.

Способи прикраси торта за мотивами мультфільму є такі:

 • обтяжка мастикою;
 • кремове покриття з топперами або пряниками;
 • фотодрук.

Ви вибираєте на свій смак, яку начинку і оформлення замовити.

Торт для хлопчика з трактором з мастики

Десерт всередині складається з бісквіту та крему, але зверху обтягнутий спеціальним їстівним цукровим покриттям. Торт, захищений мастикою, можна перевозити на великі відстані. Якщо святкуєте в передмісті Києва, то, навіть з урахуванням столичних заторів, десерт доїде без пошкоджень. Будьте готові, що він важче, ніж кремовий, хоча за розмірами може не відрізнятися від нього.

Тортик на День Народження з крему

Для його прикраси використовують крем на основі кондитерського сиру або шоколаду. Покриття дуже смачне, хоча при перевезенні вимагає більше акуратності. Зверху поливають глазур’ю з податком будь-якого кольору. Для декору застосовуються пряники, Топпери, безе. Кількість деталей залежить від побажань клієнта і розмірів торта. Чим більше поверхня, тим більше прикрас можна на ній розмістити.

Торт без мастики нічим не поступається ні за смаком, ні за зовнішнім виглядом мастичного. Відмінність в тому, що стиль оформлення – інший, і на цьому все.

Торт “Синій трактор” з фотодруком

На поверхні крему харчовий принтер створює будь-яке фото з мультфільму. Картинка виходить яскравою і повністю їстівною. До неї не потрібно додавати пряники і топпери, зате можна додатково купити капкейки і макаруни для оформлення Кенді-бару.

Як ще оформляють тортики з машинками?

На щастя, на “Синьому тракторі” мультфільми не закінчилися, і є ще багато класних декорів солодощів за мотивами мультиків.

Беріть на замітку ідеї для тортів з машинками:


   
 • “Вспиш і диво-машинки”,
 •  

 • “Робокар Полі”,
 •  

 • “вантажівку Лева”,
 •  

 • “Вруміз”.

Наші кондитери також роблять торти у вигляді машинок будь-яких моделей. Бісквітів надають форму авто, а потім обтягують мастикою. Кремовий варіант покриття можливий, але домогтися реалістичності з ним складно. Варіант підійде, якщо навіть дитина вже байдужий до мультсеріалів. Маленькі колекціонери іграшок і фанати певної марки автомобілів оцінять такий торт.

[Total: 0   Average: 0/5]

Коментарі закриті.

НЕ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВІДПОВІДЬ НА СВОЄ ЗАПИТАННЯ?
ПРОСТО НАПИШІТЬ СВОЇ КОНТАКТИ І МИ НАДАМО ВАМ ПРОФЕСІЙНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

ФОРМА ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ