info@cupcake.com.ua

(044) 360 19 22
(067) 114 21 34

Залишити заявку Залишити заявку

Красиві і витончені весільні торти з капкейк

Весілля – це значуща і знаменна подія для багатьох молодих пар. Хтось відзначає цю подію “на широку ногу” з шикарним банкетом, а деякі вважають за краще святкувати таку подію в ресторанчику в скромному колі тільки найближчих людей. Але і в першому і в другому випадку, не обійтися без головного “винуватця торжества” – весільного торта. Це солодке частування давно вже стало не просто звичайним десертом, а головною прикрасою весільного бенкету.

Вибір весільних десертів величезна кількість, кондитерська майстерня “Cupcake studio” пропонує незвичайний варіант оформлення святкового частування – весільні торти з капкейк . Це витончене і незвичайне рішення для справжніх естетів. Ультрасучасний модний варіант давно завоював любов європейців і тепер впевнено увірвався на святкові столи українців.

Весільні торти з капкейк є кондитерський ансамбль з маленького тортика вагою до 2 кг і набору порційних тістечок в необмеженій кількості. Як правило, капкейки створюються в тому ж стилі і за таким же рецептом, як і головний торт, тому капкейки і отримали назву “тортик розміром з чашечку”. Завдяки капкейк загальна композиція ставати надзвичайно красивою і оригінальною. Розміщуються весільні торти з капкейк на спеціальних декоративних підставках з 2-6 рівнями.

Якщо порівнювати магазинні весільні торти та весільні торти з капкейк на замовлення від кондитерської майстерні “Cupcake studio”, то можна відразу відзначити більш креативне зовнішнє оформлення останніх. До того ж весільні торти з капкейк включають до складу тільки найкорисніші, свіжі і якісні інгредієнти, без добавок шкідливих речовин. Ми пропонуємо весільні торти з капкейк на будь-який смак: з різноманітними начинками і найбільш незвичайним дизайном! Все для того, щоб Ваше свято пройшло на найвищому рівні!

Коментарі закриті.

НЕ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВІДПОВІДЬ НА СВОЄ ЗАПИТАННЯ?
ПРОСТО НАПИШІТЬ СВОЇ КОНТАКТИ І МИ НАДАМО ВАМ ПРОФЕСІЙНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

ФОРМА ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ