info@cupcake.com.ua

(044) 360 19 22
(067) 114 21 34

Залишити заявку Залишити заявку

Краща прикраса парубочого – святковий торт!

"Джентельмен удачі" - 430 грн/кг Підготовка до парубочого – відповідальний етап перед важливою подією. Тут необхідно подбати про місце проведення даного заходу, його сценарії, тостах і, безумовно, частування. Щоб свято пройшло “на ура”, а не перетворився на звичайну пиятику, гуляння можна організувати в громадському закладі, наприклад, в сауні, клубі, більярді, барі і т.д. Важливо підготувати оригінальні привітання, адже від цього буде залежати атмосфера вечора. І тут не підійдуть банальні завчені тости, їх можна замінити веселими історіями з Вашої холостяцького життя, анекдотами або філософськими висловами.

Чудовою прикрасою чоловічої вечірки стане торт на замовлення . Таке солодке частування може бути виготовлено в пастельних і класичних тонах, різної форми і розміру. Головне, щоб усім запрошеним дісталися рівні порції солодощів. Торт на замовлення на парубочий може бути абсолютно будь-яким, тут вже все залежить від фантазії його друзів і майстерності кондитерів. Торт на замовлення може відображати хобі майбутнього нареченого, його смак і уподобання. Традиційним є торт на замовлення на парубочий у вигляді жіночої фігури або грудей. Але не менш цікавими будуть варіанти, які символізують мужній сильний характер нареченого. Наприклад, якщо він захоплюється футболом, то торт можна виконати у вигляді футбольного м’яча або футбольного поля з гравцями, на воротах яких будуть стояти наречений і наречена. Якщо винуватець торжества захоплюється автомобілями, то торт на замовлення можна виконати у вигляді машини будь-якої марки.

Цікавим варіантом є торт на замовлення у вигляді пляшки з алкоголем, що лежать в холодильнику або сумці. Любителям фотографуватися або тим, хто присвятив цій справі своє життя, прекрасним варіантом стане торт у вигляді фотоапарата або з улюбленою фотографією нареченого.

Замовити оригінальний торт для парубочого Ви можете в кондитерській майстерні “Cupcake studio” в Києві. Професійні кондитери мають величезний досвід у створенні такого солодкого частування і зможуть втілити в реальність все, що Ви побажаєте. Вам залишиться тільки простежити за організацією веселого свята, і за тим, щоб нареченому дістався найбільш ласий і великий шматочок солодкого частування!

[Total: 0   Average: 0/5]

Коментарі закриті.

НЕ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВІДПОВІДЬ НА СВОЄ ЗАПИТАННЯ?
ПРОСТО НАПИШІТЬ СВОЇ КОНТАКТИ І МИ НАДАМО ВАМ ПРОФЕСІЙНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

ФОРМА ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ