info@cupcake.com.ua

(044) 360 19 22
(067) 114 21 34

Залишити заявку Залишити заявку

Кенді бар – чудова новинка до 23 лютого

кенді бар Хочете оригінально привітати свого коханого 23 лютого? У Вас є унікальна можливість – замовте для нього Кенді бар ! Гарно оформлений десертний стіл зі всілякими солодощами в різноманітному скляному посуді, на етажерках і підносах стане справжнім сюрпризом для Вашого обранця. Модні десерти, безсумнівно, порадують Вашого чоловіка не тільки своїм незвичайним смаком, але і оригінальними прикрасами, вони принесуть йому неймовірну естетичну насолоду. За бажанням святковий стіл можна прикрасити живими квітами і дизайнерськими деталями, що символізують це свято.

Кенді бар на 23 лютого від “Cupcake studio” – справжній витвір мистецтва, яке нікого не залишить байдужим! Прикрасити стіл можуть: святковий торт, капкейки, кейк-попси, печиво химерної форми і популярні зараз макаруни.

Важливо, щоб усього було вдосталь! Не потрібно організовувати солодкий стіл в розрахунку по одному печиву на кожного! Солодощів повинно бути вдосталь, щоб було з чого вибрати. Кенді бар повинен бути організований так, щоб солодощів на ньому було багато і на різний смак! Безумовно, акцент необхідно робити на тому, що більше подобатися Вашому обранцю, адже все-таки цей стіл присвячений 23 лютому, Дню захисника вітчизни!

Ціна такого столу буде залежить тільки від кількості солодощів, їх різноманітності і Вашої фантазії! 23 лютого один раз на рік, тому будьте щедрі і Ваш чоловік оцінить це по достоїнству!

[Total: 0   Average: 0/5]

Коментарі закриті.

НЕ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВІДПОВІДЬ НА СВОЄ ЗАПИТАННЯ?
ПРОСТО НАПИШІТЬ СВОЇ КОНТАКТИ І МИ НАДАМО ВАМ ПРОФЕСІЙНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

ФОРМА ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ