info@cupcake.com.ua

(044) 360 19 22
(067) 114 21 34

Залишити заявку Залишити заявку

Кейк-попси – порційні тортики на паличці під замовлення

З наближенням День народження одного з членів сім’ї, а особливо дитини, хочеться здивувати і порадувати іменинника і гостей оригінальними стравами на святковому столі, щоб зробити день незабутнім і особливим.

Можна, безумовно, купити звичайний торт до Дня народження, але якщо Ви бажаєте по-справжньому щось оригінальне і сучасне, то святковий торт слід доповнити модним частуванням під назвою кейк-попси. Дане ласощі з’явилося в Україні з 2008 року і з кожним роком набувало все більшої популярності.

Кейк-попси представляють собою міні тістечка круглої форми, поміщені на паличку, які з вигляду нагадують льодяники. Такі Пироженко доповнюються або глазур’ю, або шоколадом. За основу може братися тісто будь-якого виду, але найпопулярнішим є бісквітне.

Кейк-попси стануть чудовою прикрасою солодкого столу або альтернативою звичним святковим ласощів. З кейк-попса можна створювати навіть цілі конструкції, наприклад, святкову новорічну ялинку. Кейк-попси виготовляються на замовлення на будь-яке свято у відповідній стилістиці. Це можуть бути дитячі кейк-попси, великодні або ласощі до дня всіх закоханих.

Нейтральний вишуканий декор для кейк-попса підійде в разі підготовки до корпоративної вечірки, офісного свята, серйозного офіційному святкового торжества. Вони стануть прекрасним частуванням на святковому столі в батьківському домі, на випускному вечорі, на весіллі або на коктейльній вечірці.

Кондитерська майстерня “Cupcake studio” в Києві при виготовленні кейк-попса використовує виключно якісні натуральні продукти першої свіжості. Доставляються кейк-попси строго в термін, тому Ви і Ваші гості зможуть насолодитися їх вишуканим і свіжим смаком. Характерна особливість кейк-попса – відносно тривалий термін зберігання, в порівнянні з кремовими тортами і капкейк.

[Total: 0   Average: 0/5]

Коментарі закриті.

НЕ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВІДПОВІДЬ НА СВОЄ ЗАПИТАННЯ?
ПРОСТО НАПИШІТЬ СВОЇ КОНТАКТИ І МИ НАДАМО ВАМ ПРОФЕСІЙНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

ФОРМА ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ