info@cupcake.com.ua

(044) 360 19 22

(067) 114 21 34

Залишити заявку Залишити заявку

Про нас

Наталья Болонихина Cupcake Studio
Наталя Болоніхіна

Любов до красивих і смачних речей призвела наших засновників – Івана Болоніхіна і його дружину Наталю, до ідеї створення своєї першої кондитерської. Але навіть самим надзвичайним ініціативам іноді важко отримати гідну реалізацію в конкурентних умовах ринкових відносин.

 

Історія нашої арт-кондитерської №1 CupCake Studio в Україні почалася в 2008 році. Поїздка в Москву надихнула Івана і Наталю на створення кафе-кондитерської. В той час, там повсюди відкривалися подібні заклади, а для Києва це було поки новинкою.

 

Основна складність полягала в непопулярності таких місць – люди звикли їсти вдома. Круасан з кавою в кафе – для більшості людей це не було повсякденним дійством. Дещо поліпшило ситуацію додавання в меню страв домашньої кухні.

 

Відвідування Наталією США повністю перевернуло її уявлення про індустрію і культуру харчування, яка дуже розвинута в цій країні. Особливо вразили капкейки – традиційні американські солодощі. В Україні вони до цього були невідомі. Щоб створити такі солодощі, довелося адаптувати рецептуру.

 

Домігшись ідеального поєднання інгредієнтів і способу приготування, Наталія та Іван почали власноруч випікати їх у своїй пекарні. Капкейки користувалися попитом, але врятувати булочну це не допомогло. У 2011 році вона припинила своє існування.

 

Але старі клієнти продовжували замовляти капкейки. Болоніхіни виготовляли їх невеликими партіями і доставляли покупцям. Одного разу, до 8 березня поступило велике замовлення на 100 капкейків. Стало зрозуміло, що наші капкейки затребувані на ринку і становлять інтерес для людей. Тому було вирішено продовжувати розвивати цей напрямок.

 

Спочатку капкейки випікалися виключно в домашніх умовах, але поступово цього стало мало. Можливість орендувати невелику кухню додала нових сил і надихнула. Через деякий час до капкейкам додалися торти, які виготовляв найману кондитер. Так розширювався асортимент, з`явився персонал — професійні кондитери були в штаті на постійній основі. І в 2016 році наша кондитерська змогла переїхати у нове, просторе приміщення!

 

Тільки факти:

 

• З 2015 року відвантажено 2028 кг торта і 140 486 шт. капкейків.
• З 2015 року прийнято та опрацьовано 18593 замовлення.

 

Сьогодні арт-кондитерська «Cupcake studio» – це велика команда кондитерів, натхненний креатив і високий рівень сервісу. Пріоритетом є висока якість продукції та рівень обслуговування, розуміння кожного клієнта. Ми з’єднали воєдино кулінарію і мистецтво, бізнес і красу. Сьогодні наша студія з упевненістю дивиться в майбутнє, яке надаєє все більше можливостей ділитися своїм натхненням з навколишнім світом!

 

Продукція «Cupcake Studio» дарує тільки позитивні емоції!

Сертифікати

Улучшение качества
Есть предложения к нашей работе?

(044) 360 19 22  (067) 114 21 34

Підпишись на розсилку Cupcake Studio

НЕ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВІДПОВІДЬ НА СВОЄ ЗАПИТАННЯ?
ПРОСТО НАПИШІТЬ СВОЇ КОНТАКТИ І МИ НАДАМО ВАМ ПРОФЕСІЙНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

ФОРМА ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ