info@cupcake.com.ua

(044) 360 19 22
(067) 114 21 34

Залишити заявку Залишити заявку

Двоярусні торти до Дня народження

Особливо довгоочікуваним і радісним подією в житті кожної людини є День народження. Тому іменинний торт повинен бути особливим і незабутнім. Двоярусні торти до Дня народження замовляють в різних випадках. Наприклад, коли потрібен не дуже великий торт, але в особливому дизайні. Свято створюється не завжди з великою кількістю запрошених. Так, той же День народження дитини, віддає перевагу, що торт обов’язково буде, але він не повинен бути величезним, щоб не перегодовувати дітей солодким.

Не знаєте, який подарунок зробити подрузі – замовте для неї двох’ярусний торт! Це одночасно стане приємною несподіванкою і солодким десертом, яким зможуть насолодитися абсолютно всі присутні на святі гості. Дизайн такого тортика може вказувати на професію подруги або її хобі, а може бути якусь заповітну мрію. Двох’ярусний торт може також включати додатковий сюрприз для Вашої подруги. Якщо вона, наприклад, любить дві різні начинки, то можна один поверх зробити з одним смаком, а другий – з іншим. Повірте, таку несподіванку іменинниця точно оцінить!

Двоярусні торти на замовлення не обов’язково повинні бути маленькими! Ви можете замовити 7-8 кг торт, якщо Ваше свято відвідає величезна компанія друзів. Такий двоповерховий торт прикрашається справжніми майстрами-кондитерами, які є дизайнерами найвищого професіоналізму.

Якщо Ви думаєте, що робити двоярусні торти в домашніх умовах легко, то Ви помиляйтеся. Це займе у Вас багато часу і нервів, так як доведеться повозитися не тільки над коржами, а й зовнішнім оформленням такого тортика. Навіщо віднімати у себе дорогоцінний час – телефонуйте і замовляйте двоярусні торти в кондитерській майстерні “Cupcake studio”! Повірте, “вихід” Вашого тортика стане незабутньою подією на вечірці!

[Total: 0   Average: 0/5]

Коментарі закриті.

НЕ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВІДПОВІДЬ НА СВОЄ ЗАПИТАННЯ?
ПРОСТО НАПИШІТЬ СВОЇ КОНТАКТИ І МИ НАДАМО ВАМ ПРОФЕСІЙНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

ФОРМА ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ