info@cupcake.com.ua

(044) 360 19 22

(067) 114 21 34

Залишити заявку Залишити заявку

Дивуйте гостей – замовляйте марципанові весільні торти!

№15 - 450 грн/кг Любов об’єднує двох людей, і саме вона мотивує їх на створення сім’ї і організацію весілля. Кращий спосіб відобразити красу в цей день і солодкість почуттів молодят – замовити романтичний торт. А що може бути красивіше, ніж марципанові весільні торти?

Ми закликаємо наречених інвестувати свої кошти в хороший весільний торт, створений в унікальній формі, дизайні і смаку. Обирайте весільні торти з красивим зовнішнім виглядом і приємним смаком, так як весільний торт є однією з найважливіших деталей на весіллі! І діти і дорослі чекають того моменту, коли вивезуть святковий торт, щоб насолодитися його зовнішнім виглядом і смаком.

Обирайте весільний торт, виготовлений з натуральних і свіжих прикрас! Марципанові весільні торти є оригінальною ідеєю, так як це чисте вираження елегантності, високого стилю і класу.

Історія марципану насправді є досить кумедною. Для тих, хто не знає Marzipan був створений в сицилійському монастирі в Палермо, де черниці створювали фігурки з марципану, щоб замінити фрукти в саду і прикрасити це місце для візиту Папи.

Як одноярусні, так і багатоярусні марципанові весільні торти мають чудовий зовнішній вигляд і смак. Марципан надзвичайно гнучкий і з ним можна легко робити будь-які фігурки на відміну від помадки. До того ж марципан набагато смачніше помадки, так як мигдаль має своєрідний солодкий смак. Більш вишуканий і тонкий смак буде у весільного торта, в якому комбінуються марципан з помадкою. До того ж такий торт буде виглядати більш естетично і акуратно.

Якщо Ви все ще не знаєте чим здивувати своїх гостей і ламаєте голову над тим, що найкращим чином прикрасить Ваше весілля – вибирайте марципановий весільний торт. Такий “гість програми” стане справжнім сюрпризом для всіх запрошених, порадує як маленьких, так і дорослих, залишить неповторні відчуття і, безсумнівно, стане ідеєю для повторення на весіллях Ваших друзів.

Коментарі закриті.

(044) 360 19 22  (067) 114 21 34

Підпишись на розсилку Cupcake Studio

НЕ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВІДПОВІДЬ НА СВОЄ ЗАПИТАННЯ?
ПРОСТО НАПИШІТЬ СВОЇ КОНТАКТИ І МИ НАДАМО ВАМ ПРОФЕСІЙНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

ФОРМА ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ