info@cupcake.com.ua

(044) 360 19 22
(067) 114 21 34

Залишити заявку Залишити заявку

Дивуйте гостей – замовляйте марципанові весільні торти!

№15 - 450 грн/кг Любов об’єднує двох людей, і саме вона мотивує їх на створення сім’ї і організацію весілля. Кращий спосіб відобразити красу в цей день і солодкість почуттів молодят – замовити романтичний торт. А що може бути красивіше, ніж марципанові весільні торти?

Ми закликаємо наречених інвестувати свої кошти в хороший весільний торт, створений в унікальній формі, дизайні і смаку. Обирайте весільні торти з красивим зовнішнім виглядом і приємним смаком, так як весільний торт є однією з найважливіших деталей на весіллі! І діти і дорослі чекають того моменту, коли вивезуть святковий торт, щоб насолодитися його зовнішнім виглядом і смаком.

Обирайте весільний торт, виготовлений з натуральних і свіжих прикрас! Марципанові весільні торти є оригінальною ідеєю, так як це чисте вираження елегантності, високого стилю і класу.

Історія марципану насправді є досить кумедною. Для тих, хто не знає Marzipan був створений в сицилійському монастирі в Палермо, де черниці створювали фігурки з марципану, щоб замінити фрукти в саду і прикрасити це місце для візиту Папи.

Як одноярусні, так і багатоярусні марципанові весільні торти мають чудовий зовнішній вигляд і смак. Марципан надзвичайно гнучкий і з ним можна легко робити будь-які фігурки на відміну від помадки. До того ж марципан набагато смачніше помадки, так як мигдаль має своєрідний солодкий смак. Більш вишуканий і тонкий смак буде у весільного торта, в якому комбінуються марципан з помадкою. До того ж такий торт буде виглядати більш естетично і акуратно.

Якщо Ви все ще не знаєте чим здивувати своїх гостей і ламаєте голову над тим, що найкращим чином прикрасить Ваше весілля – вибирайте марципановий весільний торт. Такий “гість програми” стане справжнім сюрпризом для всіх запрошених, порадує як маленьких, так і дорослих, залишить неповторні відчуття і, безсумнівно, стане ідеєю для повторення на весіллях Ваших друзів.

[Total: 0   Average: 0/5]

Коментарі закриті.

НЕ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВІДПОВІДЬ НА СВОЄ ЗАПИТАННЯ?
ПРОСТО НАПИШІТЬ СВОЇ КОНТАКТИ І МИ НАДАМО ВАМ ПРОФЕСІЙНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

ФОРМА ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ