info@cupcake.com.ua

(044) 360 19 22
(067) 114 21 34

Залишити заявку Залишити заявку

Дитячий торт вантажівка до Дня Народження Вашого малюка

торт вантажівкаДень народження сина – це завжди яскравий і радісне свято, яке хочеться відзначити якомога веселіше. Таке торжество не обходиться без святкового десерту. Дитячий торт вантажівка – один з цікавих і оригінальних варіантів для дизайну солодкого частування. Такий дитячий торт вантажівка стане чудовою прикрасою святкового столу не тільки вдома, але і в дитячому садку, наприклад. Оформлення десерту саме в такому варіанті сподобається вашому малюку, якщо він любить грати з іграшками подібного типу.

Якщо Ви самостійно не в силах виготовити дитячий торт вантажівка, то кулінарний шедевр створять для Вас фахівці кондитерської майстерні “Cupcake studio”. Не сумнівайтеся, що така вантажівка буде правдоподібним і відповідним, варто тільки визначитися з шаблоном і декоративною частиною. Ви можете, наприклад, взяти за ескіз справжню іграшку Вашого малюка, сфотографувати і вислати нашим майстрам. Як промальовувати деталі, якої величини вони будуть, які нюанси виділити і інше – це справа Вашої фантазії, яку не варто обмежувати!

Повірте, що дитячий торт вантажівка буде точною копією справжньої машини, побачивши яку Ваше чадо зазнає справжнє захоплення. Смак коржів і начинки Ви зможете підібрати по перевагах іменинника. Будьте впевнені, що професіонали подбають, щоб солодкий виріб вийшло на висоті і сподобалося абсолютно всім запрошеним!

[Total: 0   Average: 0/5]

Коментарі закриті.

НЕ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВІДПОВІДЬ НА СВОЄ ЗАПИТАННЯ?
ПРОСТО НАПИШІТЬ СВОЇ КОНТАКТИ І МИ НАДАМО ВАМ ПРОФЕСІЙНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

ФОРМА ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ