info@cupcake.com.ua

(044) 360 19 22
(067) 114 21 34

Залишити заявку Залишити заявку

Дитячий торт курча: для малюків до будь-якого свята

Дитячий торт курчаДля маленького винуватця торжества кондитерська майстерня “Cupcake studio” пропонує забавний оригінальний дитячий торт Курча. Такий тортик можна оформити на Ваш розсуд. Наприклад, торт може бути як маленьким, так і величезним на кілька ярусів. Смак тортика також може бути різноманітним, як правило, він підбирається в залежності від уподобань дитини (фруктовий, мигдально-карамельний, лісова ягода, подвійний шоколад і ін.).

Дитячий торт Курча асоціюється із зародженням нового життя, тому часто батьки бажають, щоб курча знаходився в розламаною яєчній шкаралупі. Такий торт стане прекрасним доповненням до таких свят, як народження дитини, Хрестини, День народження.

Ну, куди ж курча без своєї мами-квочки? Якщо Ви бажаєте зробити цілу композицію, то майстри нашої кондитерської створять для Вас цілу ферму з численними звірятками, на якій головним, безумовно, буде вилупилося курча.

Дитячий торт Курча стане чудовою прикрасою Великодня. У цей святий святковий вечір все мами печуть паски, фарбують яйця, і будинок наповнюється якимсь таїнством і духовністю. Чому б традиційні страви не доповнити дитячим тортиком Курча? Таке частування буде по-справжньому святковим і красивим, прекрасно доповнить великодній стіл.

Замовляйте оригінальний дитячий торт Курча, щоб створити для свого малюка справжній казковий свято!

[Total: 0   Average: 0/5]

Коментарі закриті.

НЕ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВІДПОВІДЬ НА СВОЄ ЗАПИТАННЯ?
ПРОСТО НАПИШІТЬ СВОЇ КОНТАКТИ І МИ НАДАМО ВАМ ПРОФЕСІЙНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

ФОРМА ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ