info@cupcake.com.ua

(044) 360 19 22
(067) 114 21 34

Залишити заявку Залишити заявку

Дитячий торт корабель: для хлопчиків і дівчаток, що мріють про пригоди і морські подорожі

дитячий торт корабельДля сміливих, відважних, спраглих пригод хлопців пропонуємо замовити дитячий торт корабель! Кондитерська майстерня “Cupcake studio” зробить дитячий торт корабель в будь-якій кольоровій гамі, з різноманітними фігурками і написами – будуть враховані будь-які побажання!

Для дитячого торта корабель рекомендуються такі начинки: фруктовий, мигдально-карамельний, лісова ягода, подвійний шоколад, зефірний, горіховий, манго, червоний оксамит. Десерт може бути виготовлений з одним смаком або кожен ярус зі своєю витонченою неповторною начинкою.

Кондитери майстерні “Cupcake studio” створять дитячий торт корабель дуже реалістичним і дуже апетитним, де корпус вироби буде шоколадним, а роздуті вітрила покриті білою мастикою. Модель судна і кожна його деталь будуть ретельно відображені, щоб маленький мрійник зміг насолодитися твором мистецтва навіть перед його дегустацією. Кондитери зроблять і отвори для гармат і круглі ілюмінатори, палубу з імітацією натурального забарвлення під дерево і обшивку корабля, в якій можна буде розглянути всі колоди і багато іншого за бажанням іменинника.

Хлопчисько або навіть дівчисько, яка мріє про пригоди або морській подорожі напевно зрадіє мальовничому судну. Таке кондитерський виріб, безсумнівно, сподобатися і припаде до смаку.

[Total: 0   Average: 0/5]

Коментарі закриті.

НЕ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВІДПОВІДЬ НА СВОЄ ЗАПИТАННЯ?
ПРОСТО НАПИШІТЬ СВОЇ КОНТАКТИ І МИ НАДАМО ВАМ ПРОФЕСІЙНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

ФОРМА ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ