info@cupcake.com.ua

(044) 360 19 22
(067) 114 21 34

Залишити заявку Залишити заявку

Дитячий торт Капітошка для веселих витівників!

Капітошка – кумедна грайлива крапелька літнього дощику, яка переливається на сонці різними барвами веселки, з енергією сонця і цілющою силою води. В один прекрасний день Капітошка стукає в будинок до молодого Вовкова, який вивчає правила “справжнього вовка”. В душі Вовк добрий і нешкідливий, але вирішує показати всю свою силу і починає переслідувати Капітошку. Вирішивши, що він, нарешті зловив крапельку, Вовк вирішує зварити “веселуна”. Але всі спроби Вовка так і залишилися невдалими, і в гонитві він починає усвідомлювати, що переслідування йому подобатися і він починає веселитися з Капітошкою. Все це призводить до того, що Капітошка і Вовк стають друзями, але крапельці пора повертатися назад в дощову хмаринку і Вовк з прикрістю спостерігає, як Капітошка відлітає на небо.

Цей сюжет радянського мультфільму досі пам’ятають діти минулого покоління. Але, незважаючи на тимчасові рамки, мультфільм Капітошка залишається цікавою і веселою історією, яку з задоволенням люблять дивитися і сучасні діти. Якщо Ваша дитина ставитися до цієї категорії, то обов’язково замовте для нього дитячий торт Капітошка ! Приводом для такого подарунка безліч – День Народження, хрестини, іменини, 1 вересня, ранок, перемоги в спорті або інших змаганнях і т.д. Дитячий торт Капітошка створить справжню атмосферу свята, подарує масу позитивних емоцій і море посмішок! Дитячий торт Капітошка може бути як невеликого розміру одноярусний, а може бути представлений у вигляді величезної композиції (багатоярусний торт), де зображується цілий розповідь.

Замовити дитячий торт Капітошка Ви можете прямо зараз! Вам варто лише визначитися з начинкою майбутнього десерту, його оформленням і датою, на яку необхідно зробити торт. Всі інші турботи з приготування і доставки бере на себе кондитерська майстерня “Cupcake studio”!

[Total: 0   Average: 0/5]

Коментарі закриті.

НЕ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВІДПОВІДЬ НА СВОЄ ЗАПИТАННЯ?
ПРОСТО НАПИШІТЬ СВОЇ КОНТАКТИ І МИ НАДАМО ВАМ ПРОФЕСІЙНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

ФОРМА ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ