info@cupcake.com.ua

(044) 360 19 22
(067) 114 21 34

Залишити заявку Залишити заявку

Дитячий торт губка боб – оригінальний сюрприз для малюка!

торт губка бобВ кондитерській майстерні “Cupcake studio” Ви можете замовити тортик для свого чада в будь-якому стилістичному оформленні, в тому числі і дитячий торт губка боб! Напевно цей мультфільм любить, і Ваш малюк і для нього Губка Боб Квадратні Штани є улюбленим і цікавим героєм.

Приємне времяпріровожденіе дитячого свята може бути тільки в оточенні улюблених друзів, веселих забав та конкурсів, а також при наявності оригінального солодкого столу. Останнє Вам забезпечать професіонали кондитерської майстерні “Cupcake studio”, створивши для Вашого іменинника розкішний дитячий торт губка боб!

Солодкий ситний дитячий торт губка боб може бути прикрашений всілякими деталями, якими Ви побажаєте. Дитячий торт губка боб можна спекти величезного розміру у вигляді містечка Бікіні Ботте, в якому мешкають підводні жителі мультфільму. Головною прикрасою десерту, безумовно, буде Спанч Боб, а в його оточенні також може бути його вірний товариш Патрік (морська зірка), Сквидвард (сварливий і зарозумілий кальмар), Сенді (білочка, пересувається у воді за допомогою гідрокостюма). Можна відобразити будь-яку сценку з мультфільму, наприклад, як Губка Боб працює в харчевні “Красті Краб” у старого і скупого містера Крабса або будь-яку іншу, любиться Вашій дитині.

Замовляйте дитячий торт губка боб квадратні штани і даруєте своєму іменинникові позитивні почуття, дзвінкий сміх і безмежну радість. І будьте впевнені, що свято з таким десертом сподобається не тільки дітлахам, а й старшим гостям на святі!

[Total: 0   Average: 0/5]

Коментарі закриті.

НЕ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВІДПОВІДЬ НА СВОЄ ЗАПИТАННЯ?
ПРОСТО НАПИШІТЬ СВОЇ КОНТАКТИ І МИ НАДАМО ВАМ ПРОФЕСІЙНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

ФОРМА ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ