info@cupcake.com.ua

(044) 360 19 22
(067) 114 21 34

Залишити заявку Залишити заявку

Дитячий торт баранчик Шон – порадуйте малюка позитивними емоціями!

Від чого діти приходять в дикий захват? Звичайно від добрих і веселих мультфільмів, які піднімають їм настрій! Саме мультфільм про баранчика Шона люблять батьки і дозволяють дивитися своїм малюкам через захоплюючого доброго сюжету з веселою музикою і яскравими персонажами. Ось чому, професіонали кондитерської майстерні “Cupcake studio” не дивуються величезному попиту на дитячий торт баранчик Шон .

Ідей для оформлення дитячого тортика по мультиплікаційному фільму величезна кількість:

– дитячий торт баранчик Шон в оточенні своєї численної родини овечок, що грають на зеленій галявині;

– багатоярусний дитячий торт баранчик Шон з овечками, свинками, курми та іншими персонажами мультфільму, в тому числі забавним псом і його господарем.

Будь-які варіанти і ідеї будуть втілені в життя професійними кондитерами, так як для справжніх майстрів немає нічого неможливого. Замовляючи дитячий торт баранчик Шон, обов’язково обговоріть з менеджером зовнішнє оформлення десерту, щоб отримати бажаний варіант солодкого частування. Адже саме Ви як ніхто інший краще знаєте, який подарунок сподобається Вашій дитині. Якщо існує непереносимість будь-яких інгредієнтів – про це також слід знати менеджеру, який приймає замовлення на торт. Володіючи такою інформацією, ми замінимо цей продукт на інший, щоб іменинник зміг насолоджуватися солодким частуванням без побоювання для здоров’я. Тільки в цьому випадку Ми з Вами будемо впевнені, що дитячий торт баранчик Шон не тільки смачний, але і нешкідливий.

[Total: 0   Average: 0/5]

Коментарі закриті.

НЕ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВІДПОВІДЬ НА СВОЄ ЗАПИТАННЯ?
ПРОСТО НАПИШІТЬ СВОЇ КОНТАКТИ І МИ НАДАМО ВАМ ПРОФЕСІЙНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

ФОРМА ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ