info@cupcake.com.ua

(044) 360 19 22
(067) 114 21 34

Залишити заявку Залишити заявку

Дитячий торт Аліса в країні чудес – поринете в улюблену казку!

Дитячий торт Аліса в країні чудесЯкщо Вам подобаються унікальні та оригінальні солодкі вироби, то рекомендуємо замовити дитячий торт “Аліса в країні чудес” за мотивами казки Льюїса Керролла і діснеївського мультфільму. Цей десерт прийдеться до душі і дорослим і дітям, які люблять цю казку, і кожен раз відкривають для себе в ній різноманітні цікаві нюанси і моменти. Дитячий торт “Аліса в країні чудес” професійні кондитери солодкої майстерні “Cupcake studio” зроблять креативним і тематичним на будь-яку обрану Вами тему або сюжет з мультиплікаційного фільму. Такий тортик зможе перенести Вас в дитинство і занурити в улюблену казку.

Дитячий торт «Аліса в країні чудес” може бути створений в будь-якому дизайні. Наприклад, тонка основа з чорно-білих квадратів може імітувати шахову дошку, на якій буде підніматися двох або триярусний торт прикрашений чайником, присутній на шаленому чаювання. Торт можна також прикрасити мапами, мухоморами, кроликом в червоному камзолі, Чеширським котом зі знаменитою усмішкою і, безумовно, головною героїнею мультфільму Алісою.

День народження, дитяче свято, випускний в дитячому саду, довгоочікуване призове місце й інший привід стане прекрасним моментом, щоб насолодитися оригінальним і смачним дитячим тортом “Аліса в країні чудес”. Цей десерт дозволить не тільки насолодитися смачними коржами і вишуканим кремом, але викличе у всіх присутніх масу позитивних емоцій, які Ви відчуваєте і при перегляді мультфільму.

Якщо Ви власник гарної фантазії і хочете бачити на солодкому столі дитячий торт «Аліса в країні чудес” за власним ескізом, то обов’язково попередьте про це наших фахівців і вони, безсумнівно, зважать всі Ваші побажання.

[Total: 0   Average: 0/5]

Коментарі закриті.

НЕ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВІДПОВІДЬ НА СВОЄ ЗАПИТАННЯ?
ПРОСТО НАПИШІТЬ СВОЇ КОНТАКТИ І МИ НАДАМО ВАМ ПРОФЕСІЙНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

ФОРМА ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ