info@cupcake.com.ua

(044) 360 19 22
(067) 114 21 34

Залишити заявку Залишити заявку

Білі весільні торти – класика жанру, яка ніколи не вийде з моди

№42 - 450 грн / кг Білі весільні торти як і раніше залишаються улюбленими багатьма молодятами. З тих пір, як королева Вікторія популяризувала велике біле весілля, білий весільний торт став вибором мільйонів молодих наречених пар. Деякі обирають прості білі весільні торти, хоча сьогодні варіацій на цю тему безліч. Особливою популярністю користуються білі шоколадні торти, червоні весільні торти, а також чорно-білі торти. Можливо вся справа у невеликому контрасті та деталізації, адже, що не кажіть, а чорно-білий торт завжди буде поміченим. Він виграшно підкреслить біле повітряне плаття нареченої і строгий чорний костюм нареченого, ставши при цьому “родзинкою” вечора.

Проте чорно-білі весільні торти не для всіх, і традиціоналісти вважають за краще білосніжні весільні торти, покриті лише білою глазур’ю. Такі торти легко доповнити вишуканими прикрасами. Це можуть бути вихрові візерунки з деяким “обмерзанням”, або прикраси у вигляді цукрових квітів або цілих скульптур. Загалом білі весільні торти можуть поєднуватися з найрізноманітнішими деталями будь-яких текстур і квітів.

Класичні білі весільні торти ніколи не вийдуть з моди, і завжди будуть займати почесне місце серед своїх різнокольорових “побратимів”. Не потрібно далеко ходити, щоб дізнатися про те, які торти сьогодні користуються найбільшим попитом – поцікавтеся у кондитера, скільки наречених просять створити для них білі торти. І не дивуйтеся коли почуєте у відповідь – “Мільйони!”

Коментарі закриті.

НЕ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВІДПОВІДЬ НА СВОЄ ЗАПИТАННЯ?
ПРОСТО НАПИШІТЬ СВОЇ КОНТАКТИ І МИ НАДАМО ВАМ ПРОФЕСІЙНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

ФОРМА ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ