info@cupcake.com.ua

(044) 360 19 22
(067) 114 21 34

Залишити заявку Залишити заявку

Їстівні подарунки на новий рік

Не варто підносити своїм рідним і близьким чергову коробку цукерок і горезвісну пляшку “Радянського” шампанського, щоб просто поставити галочку в пункті: привітання відбулося. Подарунки на новий рік повинні бути чарівними, нести з собою частинку дива, щоб одержувач повірив в казку і на мить перенісся в чарівний світ дитинства, доброти і магії.

Подарунки на новий рік не повинні бути безликими. Вибирати подарунки потрібно з душею, щоб дарувати посмішку і радувати один одного. І не забувати про гарній упаковці! Їстівні подарунки на новий рік чудові, але тільки в тому випадку якщо зроблені з душею і від чистого серця. Саме таку колекцію новорічних подарунків представляє арт-кондитерська Cupcake studio: набори капкейков з мастичних або кремовим покриттям, макаруни чудового смаку з красивим декором, новорічні листівки-пряники, макаруни або печива з ніжною розписом айсінгом, дуже смачне домашнє варення, кейк-попси з святковій упаковці , пряникові будиночки в цукровій глазурі і багато іншого. Солодощі можуть упаковуватися поштучно або наборами.

Збірні подарункові набори з приємними дрібницями на новорічну тематику – найпростіший і необтяжливий спосіб подарувати близькій людині частинку своєї душі. Красиво оформлені баночки з солодощами, елітним спиртним напоєм, чашкою і обов’язково вітальною листівкою стануть чудовим подарунком – їстівним, практичним, красивим і дуже оригінальним. Завдяки йому одержувач отримає смачні миті, а й проведе час у компанії з рідними близькими людьми, творячи на кухні разом.

Їстівні подарунки на новий рік припадуть до душі всім – вони переносять в дитинство, де побувати хоча б ще один раз бажає кожен дорослий. Даруйте коханим людям можливість подорожувати в часі, щоб вони надовго запам’ятали Ваш сюрприз!

[Total: 0   Average: 0/5]

Коментарі закриті.

НЕ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВІДПОВІДЬ НА СВОЄ ЗАПИТАННЯ?
ПРОСТО НАПИШІТЬ СВОЇ КОНТАКТИ І МИ НАДАМО ВАМ ПРОФЕСІЙНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

ФОРМА ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ