info@cupcake.com.ua

(044) 333 65 25
(067) 114 21 34

Залишити заявку

Смачні весільні запрошення. Бонбоньєрки

Кейк-попси, БонбоньєркиЧого не вигадають наречений з нареченою, щоб зробити своє весілля креативним і не таким “як у всіх”. І ще до весілля намагаються здивувати гостей своєю фантазією і неординарністю. Для цього вони створюють їстівні запрошення на весілля, що не тільки красиво, але ще й смачно.

Такі смачні бонбоньєрки є серйозними конкурентами звичайних сухих і банальних весільних листівок, які часто після прочитання в кращому випадку потрапляють на полицю з різною дурницею, а в гіршому – відразу ж викидаються у смітник. Щоб така доля не спіткала і Ваші запрошення, зверніть увагу на таке креативне рішення! Адже пам’ять від такого запрошення обов’язково повинна залишитися, тому варто подбати навіть про такі, здавалося б, несуттєві дрібниці заздалегідь!

З чого ж можуть створюватися їстівні запрошення на весілля?

Першим варіантом можуть бути різноманітні фігурки з мастики, або так званої цукрової пасти. З цієї білої помадки, що тане в роті, яка по своїй текстурі нагадує пластилін можна зліпити все що завгодно. А доповненням стануть вишукані стрічки і бантики, і саме запрошення нанесене на бонбоньєрку якимось кольоровим кремом.

Другим варіантом може бути печиво, на якому буде напис з датою і місцем проведення весілля. Таким запрошеннями на весілля зрадіють не тільки дорослі, а й маленькі діти.

І нарешті, найщедрішим і шикарним запрошеннями стане коробка з солодощами, всередині якої буде конверт із запрошеннями на весілля. Таку коробочку можна наповнити чим завгодно: солодкими цукерками, оригінальним весільним печивом, капкейками, мафінами і т.д. І найголовніше запрошення на весілля слід укласти на саме дно такої коробки, щоб його могли прочитати лише після насолоди солодким сувеніром.

Коментарі закриті.

НЕ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВІДПОВІДЬ НА СВОЄ ЗАПИТАННЯ?
ПРОСТО НАПИШІТЬ СВОЇ КОНТАКТИ І МИ НАДАМО ВАМ ПРОФЕСІЙНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

ФОРМА ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ