info@cupcake.com.ua

(044) 333 65 25
(067) 114 21 34

Залишити заявку

Дитячий торт Кітті – особливий, незвичайний, казковий тортик для Вашої принцеси!

Дитячий торт КіттіНаближається День народження Вашої маленької принцеси, сонечка і чарівної крихітки, тоді рекомендуємо оформити солодкий стіл в стилі Hello Kitty! Простий торт з найближчої бакалії – це дуже нудно і зовсім неактуально! Зробіть для своєї доньки справжній веселий і різноманітний свято – замовте дитячий торт Кітті!

Мультиплікаційний персонаж Hello Kitty полюбився дівчаткам за чуйність і доброту, ну і, звичайно ж, за чарівну білу шерсть, прикрашену красивим рожевим бантиком. Кітті завжди прислухається до порад своїх батьків, намагається бути ввічливим і чуйною. Тому для всіх дівчаток є втіленням янголятка.

Оформити дитячий торт Кітті можна найрізноманітнішими стилями. Це може бути одноярусний тортик з милою мордочкою Кітті або її фігуркою; тортик у вигляді силуету кішечки, обтягнутий білою мастикою з бантиком, очками, вусиками і носиком; багатоярусний тортик з усіма мультиплікаційними героями або сценкою з мультфільму, яку найбільше любить Ваша дочка і багато іншого. Щоб свято викликало справжнє захоплення і шквал емоцій можна створити цілий Кенді-бар з тематичними капкейк, кейк-попса, печивом, макарунами і іншими солодощами, які прекрасно доповнять святковий дитячий торт Hello Kitty.

Всі тортики, спечені в кондитерській майстерні “Cupcake studio”, завжди гарантовано свіжі і виконані з найякісніших продуктів. Красивий і милий дитячий торт Кітті замовляйте прямо зараз, щоб очі Ваших діток світилися від щастя, а свято стало незабутнім незабутньою подією!

Коментарі закриті.

НЕ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВІДПОВІДЬ НА СВОЄ ЗАПИТАННЯ?
ПРОСТО НАПИШІТЬ СВОЇ КОНТАКТИ І МИ НАДАМО ВАМ ПРОФЕСІЙНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

ФОРМА ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ